Бакалавр

Вчитель української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури, викладач закладу фахової передвищої освіти.

Освітньо-професійна програма:Середня освіта. Георграфія. 
Факультет:Георграфічний
Форма здобуття освіти:Денна
Курс зарахування:1 курс
Вид пропозиції:Відкрита (Бюджетна)
Термін подачі заяв та документів:19.07.2023-31.07.2023.
Ліцензійний обсяг:35
Вартість навчання за рік (контракт)27 300грн

Всі спеціальності

Вступники допускаються до конкурсного відбору в разі наявності конкурсного бала:
Для вступу на бюджет – 130 балів
Для вступу на контракт – 100 балів
Мінімальний прохідний бал на бюджет у 2022р – 138 балів

Хочеш комплексно на високому рівні заглибитись у сучасні інформаційні технології, щоб обрати згодом свою галузь – тоді спеціальність «Комп’ютерні науки» саме для тебе. Наші випускники працюють майже в усіх галузях сучасного ІТ-ринку – інженери програмного забезпечення (Frontend, та Back-end та full-stack), адміністратори, DevOps – інженери, графічні дизайнери, аналітики та багато інших.

Переконайся, що сучасні ІТ-технології – це цікаво, багатовекторно і взаємопов’язано, а отримані знання та навички дозволять тобі стати впевненим членом ІТ-спільноти у світовому масштабі!

Переваги

Комплексний погляд на
сучасні ІТ-технології

Є багато дещо схожих спеціальностей (комп’ютерна інженерія, програмна інженерія, системний аналіз), які вирізняються чіткою спрямованістю у певну ІТ-галузь. Комп’ютерні науки надають перевагу комплексному розгляді та забезпеченні інтеграції та нформаційної взаємодії усієї сукупності інформаційних технологій. Це дасть тобі змогу спробувати себе у різних напрямках та обрати для себе оптимальний.

Програми та дисципліни, що щорічно оновлюються

ІТ-галузь вирізняється динамічністю технологій, підходів та засобів. Майже щодня з’являються нові фреймворки, бібліотеки, технології створення програмних продуктів. Динамічний підхід до формування навчального контенту дасть тобі змогу бути залученим до останніх новинок в ІТ-спільноті.

Чому варто вивчати спеціальність саме в нашому ВУЗі?

Наші випускники успішно працюють майже в усіх галузях сучасного ІТ- ринку

Комплексний та творчий підхід до вивчення навчального матеріалу,
спеціально підібрані навчальні курси (як обов’язкові, так і дисципліни вільного вибору студентів), зв`язок з ІТ-компаніями регіону дають змогу сформувати необхідний пакет навичок і стати успішним ІТ- фахівцем.

Ви будете отримувати лише актуальні і корисні знання

Нові підходи до розробки програмного забезпечення, сучасні технології створення додатків, NoSQL бази даних, інструменти DevOps – все це включено в навчальний план!

Студентоцентрований підхід та можливість поєднувати роботу і навчання

Наша спільнота майбутніх ІТ-фахівців є відносно невеликою та згуртованою. Студенти залучені до участі у різноманітних регіональних ІТ- проєктів, мають змогу поєднувати на старших курсах навчання та роботу за фахом.

Перелік дисциплін на спеціальності

Перелік дисциплін на спеціальності

Інженерія програмного забезпечення

Долучись до спільноти розробників різнопланових додатків на різних рівнях – Frontend, та Back-end та full-stack. Набудь навички, необхідні для проєктування розроблення та інформаційних систем.

Комп’ютерна графіка та дизайн

Вивчай практичні аспекти комп’ютерної графіки, анімації, моделювання та технологій доповненої і віртуальної реальності. Спеціалізовані знання допоможуть тобі розробляти та реалізовувати власні дизайнерські рішення.

Перелік дисциплін на спеціальності

Фахівець з розроблення комп`ютерних програм

Інженер-програміст / Frontend та Back-end

DevOps – інженер

Інженер з захисту інформації

Інженер з програмного забезпечення комп`ютерів

Аналітик комп`ютерних систем (аналітик бізнес-процесів)

Адміністратор баз даних, комп’ютерних мереж

Інженер із застосування комп`ютерів

Фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення