Бакалавр

Ерготерапія

Спеціальність: 227 «Терапія та реабілітація»
Освітньо-професійна програма: Ерготерапія
Факультет: Здоров’я людини  та природничих наук
Форма здобуття освіти: Денна
Основа вступу Повна загальна середня освіта
ID пропозиції: 1314728 Відкрита
Термін навчання: 01.09.2024-30.06.2024
Термін подачі заяв та документів: 19.07.2024-31.07.2024
Ліцензійний обсяг: 50
Обсяг державного замовлення:
Вартість навчання за рік (контракт) 36 000 грн

Вступники допускаються до конкурсного відбору в разі наявності конкурсного бала:
Для вступу на бюджет від 130 балів
Для вступу на контракт від 100 балів
Мінімальний прохідний бал на бюджет у 2022р – 138 балів

Ерготерапія

Маєш намір стати висококваліфікованим, конкурентоспроможним фахівцем у сфері ерготерапії, здатним вирішувати складні задачі та практичні проблеми, пов’язані з порушеннями фізичного, соціального та психічного здоров’я, заняттєвої активності та заняттєвої участі? Зроби ставку на ерготерапію!

У зв’язку з погіршенням стану здоров’я українців, різким зростанням кількості військових та мирних осіб із пораненнями, фізичними та психічними порушеннями внаслідок війни постала потреба у спеціалістах, здатних ефективно відновлювати пацієнтів/клієнтів до максимального рівня функціональності та незалежності в усіх аспектах життєдіяльності

Переваги

Великий запит на висококваліфікованих фахівців у сфері фізичної терапії, ерготерапії

Ерготерапія - нова професія в Україні. Сьогодні - в умовах реформування галузі охорони здоров’я і сфери реабілітації зокрема, послуги ерготерапевтів є вкрай затребуваними на ринку праці. Для молодих фахівців відкриваються великі перспективи у працевлаштуванні.

Швидкий кар’єрний ріст

Шлях від «новачка» до успішного фахівця поки найкоротший галузі охорони здоров’я. Є багато прикладів, коли за два-три роки професійної діяльності молоді колеги ставали досить високооплачуваними і потрібними фахівцями у сфері фізичної терапії, ерготерапії.

Великі можливості працевлаштування

В ерготерапії існує багато напрямків, як за нозологіями, так і в плані місця роботи (реабілітаційні центри, багатопрофільні лікарні, оздоровчі центри, заклади освіти і соціального захисту, приватна практика): можна практикувати, навчати, адмініструвати. Все залежить тільки від адекватності ваших бажань і можливостей.

Чому варто вивчати спеціальність саме в нашому ВУЗі?

Вигідне географічне розташування університету

В освітній програмі «Ерготерапія» нашого Університету враховані специфіка рекреаційного потенціалу Прикарпатського регіону, як одного найбільших в Європі бальнеологічних курортів Трускавця, Східниці, Моршина. Ці курорти користуються великим запитом серед українців та іноземців, що сприяє створенню нових робочих місць і визначає потребу в їх кадровому забезпеченні ерготерапевтами.

Досконала матеріально-технічна база - запорука успішних знань

Практичні заняття зі студентами проводяться в лабораторіях новоствореного навчально-практичного центру із сучасним обладнанням з ерготерапії та фізичної терапії, придбаним за кошти Європейського Союзу, завдяки участі університету в реалізації міжнародного проекту Еразмус+КА2 UKROTHE «Developing an Occupational Therapy study programme in Ukraine» / Розвиток навчальної програми з ерготерапії в Україні.

Бази практики - сучасні реабілітаційні центри

Згідно освітньої програми обов’язковими є проходження клінічних практик з фізичної терапії та ерготерапії обсягом 54 кредити (36 тижнів – 1/6 тривалості всього навчання) на базах практики в Україні та за кордоном: Ребілітаційний центр «Модричі» (Трускавець), «Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного Комітету спорту інвалідів України, Міжнародна реабілітаційна клініка професора Козявкіна, відділення відновного лікування КНП “Дрогобицька мiська лiкарня №1”, закордонні реабілітаційні центри «AXIS» і «ADELI» (Словаччина), « SAREMA»( Чехія) та інші.

Міжнародна мобільність

На факультеті здоров’я людини та природничих наук активно здійснюється міжнародна співпраця з бельгійським Університетом прикладних наук VIVES (Бельгія), Політехнічним інститутом Порто (Португалія). Вже 4 роки поспіль наші студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» проходять 3-х місячне навчання в Університеті прикладних наук VIVES (м.Брюге, Бельгія). Вперше цього року студентка проходить навчання у Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie (Польща).

Перелік дисциплін на спеціальності

Клінічна практика з ерготерапії в геріатрії
Клінічна практика з фізичної терапії та ерготерапії при порушеннях діяльності нервової системи
Клінічна практика з ерготерапії при психосоціальних розладах
Клінічна практика з ерготерапії при порушеннях розвитку
Клінічна практика з фізичної терапії та ерготерапії при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату
Клінічна практика з ерготерапії при неврологічних порушеннях
Клінічна практика з ерготерапії при фізичних порушеннях
Клінічна практика з фізичної терапії при порушеннях діяльності серцево-судинної і дихальної систем
Функціональна анатомія людини
Фізична терапія при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату
Фізична терапія при порушеннях діяльності нервової системи

Сфери застосування отриманих знань

Практикуючий асистент ерготерапевта

Вивчай види реабілітаційних заходів з метою збільшення заняттєвої активності та участі пацієнта/клієнта, що сприятимуть набуттю людьми з обмеженнями життєдіяльності максимального рівня функціональності та незалежності в усіх аспектах життя. Отримані знання допоможуть тобі під керівництвом ерготерапевта реалізувати програми ерготерапії, застосовуючи сучасні методики ерготерапевтичного обстеження та втручання

Практикуючий асистент фізичного терапевта

Бери участь в оцінюванні функціонального стану пацієнта з використанням відповідних тестів і шкал з метою оцінки суглобово-м’язової та нервової систем, рухової активності. Опановуй практичні навички, необхідні для розробки та реалізації реабілітаційної програми під керівництвом фізичного терапевта

Перспективи кар`єрного росту

Асистент ерготерапевта

Асистент фізичного терапевта